falknerTrnavský šermiarsky cech vyhlasuje konkurz na nových členov do svojich radov. Vek nad 15 rokov a dobré fyzické zdravie sú podmienkou. Nábor bude prebiehať formou výberu spomedzi prihlásených uchádzačov na základe ústneho rozhovoru a prvého skúšobného tréningu. Počet prijímaných ľudí je obmedzený na 4-6. Predchádzajúce skúsenosti so šermom alebo iným bojovým umením sú veľmi vítané. Čas konkurzu 19:00 6.10.2009 ZŠ Bottova. Prihlásenie e-mailom na Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. .

Tréningy budú prebiehať trikrát do týždňa: pondelok, utorok a štvrtok o 19:00 na ZŠ Bottovej v Trnave. Dĺžka tréningov je 2 hodiny. Členovia budú trénovať zaobchádzanie s dlhý mečom, tesákom, dýkou a naučíme ich aj základom zápasu. Ukážeme im, že zabudnuté európske bojové umenia boli na špičkovej úrovni a sú vysoko efektívne aj dnes.

Popri fyzickom tréningu budeme zverencov učiť pozitívnemu postoju k histórií a kultúre európskej spoločnosti. Všedná tréningová prax bude doplnená rôznymi poznávacími výletmi zameranými na komplexné rozvíjanie osobnosti. (Učenie vychádza z majstrov línie Johannesa Lichtenauera.)

Kontakt

Mapka


Zobraziť telocvicna na väčšej mape